W niedzielę biuro zawodów czynne od 9.00, tylko na starcie biegu w parku Grabiszyńskim.

Na początek przypomnimy plan minutowy w dniu biegu:

  • 9.00 – otwarcie biura zawodów
  • 10.30 – zamknięcie biura zawodów
  • 11.00 – start biegu na 5 km (2 pętle) i 10 km (4 pętle)
  • 12.30 – zamknięcie trasy biegu
  • 12.30 – rozpoczęcie dekoracji zwycięzców obu biegów
  • 13.00 – zakończenie biegu

Działanie biura zawodów

Pakiety startowe na bieg będą wydawane w stanowiskach w czarnym namiocie. Stanowiska są podzielone numerami: np. 1-150, 151-300, 301-400

Biuro zawodów działa do godziny 10.30. Dlatego prosimy o wcześniejsze przybycie. Po dziesiątej trzydzieści również można będzie odebrać numer startowy, jednak w biurze zawodów będzie tylko jedna osoba więc ich wydawanie nie będzie bardzo szybkie. Prosimy aby tę możliwość traktować jako ostateczną przy odbieraniu numeru.

Numery zostały już nadane. Możesz go sprawdzić na liście startowe w internecie  lub przed biegiem. Lista startowa będzie wywieszona w pobliżu biura zawodów. Aby odebrać numer należy podpisać oświadczenie o starcie na własną odpowiedzialność i braku przeciwwskazań zdrowotnych do podjęcia wysiłku. Oświadczenia będą przygotowane na każdym stoliku.

Depozyt

Na uczestników biegu czeka depozyt przygotowany w dmuchanym namiocie. Zostawiając torbę zostanie do niej przymocowana kartka z Twoim numerem startowym. Dlatego pamiętaj aby po zakończonym biegu nie zdawać od razu zwrotnego numeru a dopiero w depozycie przy odbiorze torby.